| me_3408 a întrebat:

Cum trebuie sa arate baiatul/fata, perfect/perfecta?

Răspuns Câştigător
| dada a răspuns:

Eu stiu ca toate il vrem pe fat frumos :)) dar nu se poate

si eu as prefera un baiat satenut :)) cu ochii caprui. inalt :)) cu muschi. patratele :)). cu cel mai frumos zambet :)) dinti perfecti... sa stie cum sa se comporte cu mine :)) sa nu se uite dupa fuste...

dar din pacate inima iti spune pe cine sa alegi;)

:)) mi-am adus aminte de reclama asta :))

http://www.youtube.com/watch?v=ROoR0frBT-M

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Trebuie sa fie exact opusul meu ca altfel nu ne-am intelegehee hee
Un anumit tipar nu am, o sa imi dau eu seama cand o sa il vad.Si presimt ca o sa fie in curandhee hee

| Bacemi a răspuns:

Fata ideala ar trebui sa fie independenta. In primul rand ar trebui sa fie foarte frumoasa, nu pentru ca as vrea neaparat perfectiunea dar mi-ar demonstra daca ar fi iubita mea ca a renuntat la alti tipi pentru mine si asta inseamna mult. Sa aiba un chip de ingeras dar sa dovedeasca maturitate, chiar daca ii place sa fie copilaroasa uneori. De obicei imi plac fetele mai fragile, inaltime pana in 1. 70 si mai suple. Mi-as dori sa fie inteligenta, as vrea sa gasesc la ea un aer de mister, sa ma faca sa ma simt bine mereu, sa fie inventiva si romantica. Ar trebui in primul rand sa stie sa aprecieze calitatile mele si sa nu fie prea cicalitoare. Ar trebui sa fie comunicativa, sincera si sa aiba un pic de nebunie in sensul bun. Sunt multe de spus. In principiu nu ma bazez doar pe un criteriu cum ar fi frumusetea, sufletul sau inteligenta. Daca plac o fata o plac pentru caracterul ei si pentru tot ce inseamna ea. Trebuie sa imi placa din orice punct de vedere. De obicei nu ma multumesc cu orice. Daca vad ca o relatie nu are rost vorbesc cu iubita si ii explic exact cum stau lucrurile.

| Elena1234456 a răspuns:

Imi plac foarte mult baietii bruneti cu ochii negri care sunt rapperihee hee... in general trebuie sa fie de treaba si sa ma respecte. Dar acum baiatul perfect pentru mine nu are un profil, are un nume.

| Silvia a răspuns:

Nu exista.

| georgiana a răspuns:

Nu exista omul perfect!

| Cryssy a răspuns:

Daca as descrie sa zicem asa un baiat perfect, as minti, pentru ca as accepta existenta perfectiunii si nu exista perfectiune! Dar pentru fiecare indragostit persoana iubita este perfecta din punctul sau de vedere. Dar un baiat potrivit, daca vrei tu sa ii spui perfect, trebuie sa fie intelegator, iubitor, sa stie sa te inteleaga atunci cand ai o problema, sa te ajute sa iti dea putere sa mergi mai departe, sa fie tandru, dragastos...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa arate perfecthee hee Numai ca nu existalaughing

| Lady.Love a răspuns:

Oricum ar arata, peste cativa ani toata frumusetea dispare... In concluzie: crezi ca aspectul fizic este cel mai important lucru la un om?

| louis3 a răspuns:

Cu toate ca nu exista"perfectiunea" :modesta, draguta, sensibila, si sincerabig grin

| alisalisa a răspuns:

Baiatul perfect este cel care te completeaza pe tine, cel pe care il iubesti si sti ca niciodata nu te-ar insela.

| KiddoC a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie sincer caci oricat de mult v-ati intelege, un prieten care nu e sincer te va intrista.In al doilea rand sa nu te critice, si in al treilea rand inima sa-ti tresalte la auzulul numelui ei/lui.

| Derpina204 a răspuns:

Sensibil, intr-un fel retras, nu prea vorbaret, sincer, ingrijit, optimist si romantic. day dreaming

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Sa arate fizic sa arate cum vrea el nu-mi pasa asta! sunt lucruri mult mai importantewinking cum ar fi sa fie respectuos sincer comunicativ afectuos loial intelegator sensibil dar si putin crazy ca sa nu intervina monotonia Ca daca vrei sa fie fotomodel fara probleme de sanatate cu cardui multe si sa aiba si calitatiile enumerate mai sus viseaza in continuare! visam si eu dar m-am trezit usor usor la realitate:p

| marina_7216 a răspuns:

Mai sigur iti va spune inima ta in momentul in care il va gasi.
Serios iti spun din propria experienta.
Multa bafta!

| loredana2012 a răspuns:

Nu perfect, dar uite ce mi-as dori la un baiat:sa fie atent, sa fie politicos, destept, sa stie ce isi doreste, ambitios, cult si...devreme acasa!

| Angel of darkness a răspuns:

Nu exista persoana perfecta, fiecare persoana are calitati si defecte, dar exista persoana care ar putea corespunde principiilor tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu picioarele pina in pamint si capul pe umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica, grasa si bondoacahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect...interesanta intrebaresadAm avut baiatul perfect, care tinea la mine mai mult ca la propria lui viata... dar l-am pierdut din prostiecrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata Cosmin:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata perfecta pentru mine... 1. 65-1. 70, parul nu conteaza foarte mult, sa nu fie creaţa, ten fin, ochii mari negri sau caprui, sprincene frumoase arcuite si ingrijite, buzată, sa poata râde cu dinţii la vedere :)), slăbuţă si nu in ultimul rând, sa o duca cât de cât capul ca sa am ce discuta :). Cam asta e... Daca se simte cineva, buzz me :))

Sau, Nina Dobrev buzata :

http://free-hq-wallpapers.com/......0x1080.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa arati bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fiecare are gusturile sale dar stii cum se spune putin mai frumos ca dracu...in rest depinde de preferinte