| bybuu13 a întrebat:

Cum arata familia ideala in viziunea voastra? Dau funda celui mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| lulalica a răspuns:

Formata din parinti : o mama grijulie si un tata care aduce bani in casa
Si din copii: care nu au secrete fata de parinti, orice problema au discuta cu parintii.
Familia sa fie cel meu bun prieten al unui copil, pentru ca in ziua de astazi numai parintii iti vor binele si iti asculta probleme si incearca sa ti le rezolve, ca in rest oh go on nu te poti baza pe "prieteni"
Sper ca te-am putut ajuta happy