| Anuta2012 a întrebat:

Cum as putea face publicitate unei pagini de facebook in afara de a publica link-ul paginii in albumul de pub. a altei pagini?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cocolinnutza a răspuns:

Ai putea sa intrii pe site-ul asta: http://www.profm.ro/radio/profm si sa scrii acolo jos link-ul paginii tale pentru ca multi oameni asculta si scriu acolo, asa ca ar putea intra si pe pagina ta. Funda?

3 răspunsuri:
| miha154854 a răspuns:

Hei si eu am o pagina si creste foarte greu X_x. Abia am 3.126 de likes :-l si ma chinui ff mult :-l nu stiu ce sa mai fac. thinking