| Baiattt a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc pe fata asta? Deci am petrecut cu ea in copilarie si ne-am distrat si ea pe atuncea mo cam iubit dar eu nu am stiut atuncea ce ii dragosteasad si dupa un timp nu am mai tinut legatura cu ea de atunci sad cam o trecut vreo 3-4 ani sad si acum dintr-o data am incerccat sa o caut si i-am vazut faceboku si acum eu m-am indragostit de ea si vad ca so intors roata. Dar cam exista o problema ea acum are un iubit cred ca de vreo 2 ani. Si am cam sanse mici. Cum as putea sa o cuceresc?! Ceva idei va rog?
Si in urmatoarele zile am invitato si la suc sa discutam sa sa recuperam timpul pierdut.Deci ce as putea sa fac ca sa o cuceresc?

1 răspuns:
| Anyyx a răspuns:

In primul rand ...ai niste sanse foarte mici sa o mai cuceresti, dar ai ocazia sa o impresionezi cu stilul tau, cum te comporti cu ea si sa o faci mereu sa se simta bine daca iesiti in oras.De preferabil daca mergeti la suc ar fi politicos sa platesti tu si sa o intrebi multe despre prietenul ei ce nu'i place la el. Daca ea o sa-ti zica, thu ar trebui sa faci totul sa o incurajezi ca tu vei fi alaturi de ea. Mult succes.---> Ana>big grin