| xoxo_9953 a întrebat:

Cum as putea sa fiu si eu mai orgolioasa, mai indiferenta, si mai sigura pe mine?sad sunt prea sensibila si pun orce la suflet...as vrea sa am si eu un pic din toate astea. un sfat ceva? funda love struck

Răspuns Câştigător
| carabinierr a răspuns:

Dece vrei sa fi orgolioasa si indiferenta? Te intreb eu pe tine acum, e asa de greu sa fi tu?

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Toti vrem ceva ce...inca nu avem
Si fara sa ne dam seama pierdem ceva si castigam alceva
Nu stiu daca intelegi
Eu eram candva timid.
Pot spune ca eram timid in draci nu ma pot exprima altfel.
Acum din ce timid am fost am devenit tupeist.
Pur si simplu spun tot ce am in cap nu ma feresc sa imi impun punctul de vedere. Vezi tu. uneori e ok alteori dau de belele mai mari ca mine
Nu te schimba aiurea. probabil nici parintii tai nu te vor mai cunoaste'
Ramai asa cum esti