| AnotherSimplePerson a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parintii fericiti? Sa fie mandri de mine?

Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

Sa ai niste rezultate la invatatura foarte bune, atunci cand vor merge la sedinta sa fie mandri de tine!

1 răspuns:
| price a răspuns:

Pai mai pentru inceput ce varsta ai ca daca esti la scoala asa cum a spus Brunetika trebuie sa inveti f bine insa nu uita ca parintii sunt mandri de tine insa nu o arata in totdeauna, fericirea lor esti tu, chiar daca uneori sunt suparati pe tine.