| deea_1980 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac unghiile, daca o sa ma imbrac in :jeans albi, o bluza rosie, adidasi albi, etc...Am 13 ani, nu vreau sa am niste unghii rosii, sau mai stiu eu cum. Ceva usor de facut.Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Pai poti sa ti le faci french. Dar e cam greu laughing Poti sa le dai cu un roz pal, culoare pielii asa... Sau cu lac si sa pui abtipilde pe ele. sau sa le faci albe si sa pui puncte rosii, fundite, linii, ce iti trece prin cap.
Succes:*
Si sa ne zici cum le-ai facut smug

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In primul rand, la o tinuta asa sport eu propun niste unghii scurte cu negru.Parerea mea.happy

| Glamour612 a răspuns:

Iti faci unghiile rosii si sus acolo albe...sti u la ce ma refer:)). un fel de manichiura frantuzeasca.;;)http://www.google.ro/......tp?/imgres gen...:*:*

| Aliyaa a răspuns:

Manichiura frantuzeascawinking

| darrio2007 a răspuns:

Fa-le rosii.Deja ai prea mult alb. Daca asa vrei sa te imbraci.Sunt baiat si stiu cum vad baietii o fata. Sper sa iti fie de folos ce ti-am spus.