| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi transfer fisiere de pe calculator pe un Samsung galaxy s3 cu cablul USB? va implor raspuns puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Alex_2466 a răspuns:

Nu trebuie nici CD nici programa Kies, doar conectezi si ti se va deschide singur.

| Darius19002 a răspuns:

Trebuie sa ai un CD care l-ai primit la achizitionarea telefonului. Acolo vei gasi programul de care ai nevoie. Eu la Sony Ericsson am Sony Ericsson File Manager. La Samsung nu stiu cum se numeste. Bafta

| bogdansuk a răspuns:

Habar n-am. de raspuns am si eu nevoie.

| Ionitza_Florin_1990 a răspuns:

Cu programul kies pentru Samsung.da isearch pe google downloadeaza instaleaza si atatbig grin