| lucu a întrebat:

Cum as putea sa ma tund ca sa imi creasca parul ca al lui Zac Efron?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Normal.

| Crs a răspuns:

Http://www.hollywoodmeddler.com/wp-content/uploads/2009/09/zac-efron.jpg
Asa?
Ii spui coafezei sa iti lase bretonul lung, nu foarte des si filat foarte tare.
Sincer, nu-mi place aceasta tunsoare.
Sau asa? : http://www.1designer-clothing.com/wp-content/uploads/zac-efron-no-bangs.jpg
Asa ii sta mult mai bine. I se vad mult mai bine trasaturile. Pentru aceasac tunsoare :-? hmmm. spune-i coafezei sa iti fileze parul bine si trebuie sa fie putin mai lungut parul pentru a-l ridica mai bine. Sau iti poti pune niste poze pe telefon sau sa scoti la imprimanta si ii arati cum vrei sa fii tuns. :*

| biscuite a răspuns:

Cine e Zac Efron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chel