| ElenaMaria1 a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb vocea? E subtire si vreau sa fie mai groasa.

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Buna Elena! cu toti avem pretentii la cum aratam, mereu ceva nu ne place, ne consideram uriti etc Dar uitam un lucru fiecare persoana e frumoasa in felu sau...trebuie sa te iubesti asa cum esti tu pentru ca nimic nu e mai frumos decit omul naturat, dupa cum spune si marius multi isi doresc o voce subtire ca a ta, dar nu o au scoteti ideia acesta din capusoru tau si nu uita ca altii isi dorec sa fie ca tine. Te pup

| ElenaMaria1 explică (pentru Roxana121):

Multumesc, dar mie chiar nu-mi place vocea mea. si nici la cateva persoane

| marius186 a răspuns:

Ai putea sa iti schimbi vocea printr-o operatie. Dar chiar iti doresti acest lucru? Alti ar vrea sa aiba o voce subtire (inclusiv eu ) si tu vrei sa ti-o schimbi.

| ElenaMaria1 explică (pentru marius186):

Nu vreau operatii. ma gandeam ca poate e ceva natural big grin.si nu-mi place vocea mea deloc!