| deealove a întrebat:

Cum as putea sa nu ma mai enervez atat de repede? de exemplu la scoala multi dintre baietii din cls mea imi pun mana pe fund...de ce fac asta? si...cum sa nu ma mai enervez? help!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, incearca sa iti controlezi nervi, calmeaza-te, repira adanc, gandeste pozitiv si nu iti descarca nervii pe toata lumea, ai grija de tine, pa.

2 răspunsuri:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Inseamna cai forme atragatoarea nai dc sa te superi sau sa te enervezi baieti pun mana pe fund la fetele frumoase

| Alex_9605 a răspuns:

Daca iti pun mana pe fund inseamna ca esti atragatoare si asta nu ar trebui sa te enerveze.Intoarce'le si tu gestul dar ai grija unde pui manalaughing