| Brilliantik a întrebat:

Cum as putea scapa de cosuri? Am deja de vreo 5, 6 ani am folosit cremuri si solutii care mai de care scumpe si uricum numi ajuta? Pun fundita

8 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Sa nu folosesti baneocin, aia este pudra pentru infectii.Mai bine de duci la dermatologie ca sa ti se dea o crema speciala pentru cosuri.Stie doctorul de care, ca sunt mai multe tipuri de puncte negre si stie de care sa-ti dea happy

| Brilliantik explică (pentru MiyakoSaki):

Stii am fost, adica permanent ma duc si acum unele imi ajuta dar unele nu prea.Adica cum imi ajuta asa pe vreo 3 zile parca dispar pe urma iar apar

| Cloudless a răspuns:

Baneocin, baga funda aia ca ai promiso. Merge la sigur.

| Teooooooo a răspuns:

Renunta lactate, macar la lapte! Bea multa apa, nu-ti pune mainile murdare pe fata, nu te da cu chestii ieftine, spala-te cu apa si sapun special de fata de la plafar, demachiaza-te de 2 ori pe zi chiar daca nu te machiezi, da-te seara cu ulei de cocos (e cam 30 de lei. merita!). Renunta la sucuri! Renunta la cipsuri si orice fel de mancare procesata. Ti le-am scris cam in ordinea importantei, mai putin uleiul de cocos care nu ar trebui sa lipseasca cuiva.winking Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| redds98 a răspuns:

Nu mai manca carbohidrati si incearca sa elimini uleiul din mancare.(gen daca ai prajit in ulei lasa uleiul sa se scurga pe niste prosoape de bucatarie).Sa te speli dimineata si seara pe fata cu sapun Dove(asta e cel mai bun, nu lua chestii ieftine daca vrei sa nu-ti apara bube).Si sa incerci sa nu-ti mai pui mana pe fata deloc.

| Brilliantik explică (pentru redds98):

Adica sa dai 300, 400 lei pe creme sau solutii astea is chestii iesftine da>?

| redds98 a răspuns (pentru Brilliantik):

Ai inteles cu totul altceva laughing.Eu ti-am dat un sfat, depinde de tine ceea ce o sa faci.winking