| Sas a întrebat:

Cum comunic cu o fată pe Facebook?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E cam greu pentru ca nu sunt multe persoane care sa raspunda necunoscutilor. Incearca sa te uiti pe profilul ei si sa vezi daca aveti ceva in comun de care sa te legi cand o bagi in seama.

| Sas explică (pentru Aasdfghj):

Tu ce ai scrie?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Sas):

Ti-am zis. M-as lega de un subiect comun. happy daca nu ai nimic in comun, treci peste.

| haileewatson a răspuns:

S-a umplut TPU de "introvertiti" care nu sunt in stare sa vorbeasca cu o femeie.

| Sas explică (pentru haileewatson):

Nu știu sau nu vreți voi sa vorbiti

| haileewatson a răspuns (pentru Sas):

Toate intrebarile tale din 2016 pana azi sunt pe subiectul asta. Nu crezi ca ai o problema?

| alexandru3107 a răspuns:

Prin aplicatia Messenger.

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Ii dai mesaj.

| DaniliucC a răspuns:

Aceste întrebări te pot ajuta.

Care este cel mai simplu lucru care te face să zâmbești?
Care sunt realizările tale de care ești mândru?
Ce te face să râzi?

https://loveisaname.com/100-de-intrebari/