| bOom a întrebat:

Cum credeti care ar trebui sa fie greutatea mea normala eu ma 14 ani, 1 metru 64 si 45 de kg...eu insa cred ca suntcam slaba...care ar trebui sa fie greutatea normala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greutatea ta ar trebui sa fie de 54kg dar nu dispera ai tot timpul sa le pui. oricum daca tu ai o parere buna despre tine nu lua in seama ce spun ceilalti

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Esti bine asawinking

daniela
| daniela a răspuns:

Pai normal 64-10=54 deci esti cam slabuta. Daca insa te simti bine in pielea ta nu e nicio problema mai rau era sa fi plinuta ca e cam greu de dat jos.

| want2bMajestic a răspuns:

Perfect... esti slabutzawinking

| MADALINAAAA a răspuns:

Greutatea ta normala ar trebui sa fie in jur de 48-54 kg.si cel mai mult conteaza sa-ti placa tie de tine asa cum esti! mie, sincer, imi plac mai mult fetele slabutze:X

Răspuns utilizator avertizat
| Adelaide a răspuns:

La inaltimea pe care o ai esti un pic slabuta dar sa nu faci greseala sa incerci sa te ingrasi pentru ca mai tarziu corpul s-ar putea sa ia mai mult in greutate decat ai fi vrut u asa am patit eu cand eram mica eram piele si os iar acum nu stiu ce sa fac sa mai slabesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da