| Zdog a întrebat:

Cum dau admin/editor pe facebook fara emailul acela.Cand scriu numele persoanei imi zice ca
Nu a fost posibilă atribuirea de roluri în pagină pentru toţi utilizatorii. Poţi adăuga doar prietenii sau persoanele care apreciază deja această pagină.
Nu s-a atribuit un rol pentru... Este posibil să nu fie corectă adresa de e-mail, să nu ai permisiunea să cauţi această persoană folosind adresa sa de e-mail, sau este posibil ca persoana să aibă deja atribuit un rol în pagină.

Răspuns Câştigător
| Wukii a răspuns:

În primul rând, trebuie să fii administrator. Apoi :
- Intri pe pagină, dar de pe contul personal, nu de pe pagină.
- Intri la Setări -> Roluri pentru pagină - și scrii numele persoanei acolo.
Apropo, trebuie să ai persoana la prieteni.

Succes.

| Zdog explică (pentru Wukii):

Multumesc mult

| Wukii a răspuns (pentru Zdog):

Cu plăcere :3.