| push2gl a întrebat:

Cum devii expert TPU? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU trebuie sa fi o persoana care da raspunsuri foarte bune din toate punctele de vedere.
Deci nu conteaza funditele sau punctele...
Trebuie sa ajuti cu adevarat lumea.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor, activitatea constantă pe site, respectarea politicii site-ului, minim 500 de răspunsuri care să fie votate ca inteligente și folositoare iar adminii sunt cei care dau verdictul.
Cu plăcere!
Pa, pa.

| croissant a răspuns:

Bună.
Minim 500 de întrebări votate ca inteligente și folositoare, activitatea constantă pe site, respectarea politicii și adminii au ultimul cuvânt.
Cerșitul fundiței nu face decât să te tragă în jos!
Succes.
Pa, pa.

| niku93 a răspuns:

Trebuie sa castigi centura neagra mai intai si pe urma vei primii o sansa la titlul mult dorit de tine de la un expert TPU.

| măcheamăăăî a răspuns:

Trebuie sa ai un numar mare de funde, nu stiu cate exact da cred ca trebuie cam 300.

| măcheamăăăî a răspuns:

Scuze am gresit trebuie sa ai 3124 de funde crying. Dai la vizualizare profil si pe undeva pe sus scrie ultilizatori, si prima de acolo e expert. Fundisa?

| ēน a răspuns:

Buna,

Ca sa devii exper TPU trebuie sa fi apreciat de ceilalti useri si sa ai minim 500 de raspunsuri nu conteaza numarul de fundite si nici rank-ul, si nici vechimea ta pe site.Pa,pa

| Deeaa a răspuns:

Trebuie sa ai raspunsurile sau intrebarile (nu amuzante sau la misto) foarte bune. Dar nu intelege gresit ca trebuie sa ai si un nr. mare de fundite