| SPYRYT a întrebat:

Cum dezactivez o optiune la telefon de pe orange, am o optiune care imi trimite scoru si tot ce se intampla cu steaua si vreau sa o dezactivez, am incercat da nu stiu cum, nici daca sun la *100# nu mi inregistrata acolo. Am trimis mai de mult un text Steaua la 321. ajutati-ma ca astia imi fura tot creditul

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Pentru a iesi din programul Pre Pay suporter este necesar sa trimiti gratuit la numarul 321 un SMS cu textul STOP si numele echipei.
Pentru a ne asigura ca cererea ta de dezactivarea a optiunii a fost inregistrata, te rugam sa ne contactezi prin una din urmatoarele modalitati:
- telefonic, prin apel gratuit la Serviciul Clienti – 411;
- prin sectiunea contact ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania; gasesti aici formularul de contact http://www.orange.ro/contact/;
- prin aplicatia Contul meu, sectiunea contacteaza-ne;
- la adresa de e-mail Serviciul.Clienti@orange.ro.

Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA,poti suna la servicii cu clienti sau mai incearca la *100#,ramura contul meu apoi optiuni active.

| Gabriel_Mikulaş_1996 a răspuns:

Ma danartian pe Orange nu pe Vodafone