| Lasvegasnevada a întrebat:

Cum e in Ecuador ma refer daca e crime, droguri sau saracie.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Crime,droguri si saracie "e" peste tot...la unii mai mult decat la altii.In Ecuador predomina saracia.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

`ma refer daca sunt...`

| beastboy84 a răspuns:

Peste tot sunt crime, trafic de droguri si mai ales saraciee.

| Lasvegasnevada explică:

Ma chowdera nu te mai da mare ca tu stii mai bine gramatica decat mine fiecare se descurca cum poate e valabil si pentru tine Youmake

| Chowdera a răspuns:

Daca e? Mai bine ai invata romana prima data...straight face