| anonim38 a întrebat:

Cum e o relatie cu un fotbalist, varste cuprinse intre 14-16 ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de tine. Daca nu iti place fotbalul, o sa fie cam enervant sa iti explice multe lucruri pe care tu nu ai cum sa le intelegi. O sa isi petreaca timpul cu antrenamente... Insa este un tip responsabil ( in mare parte, mai ales datorita orelor la care trebuie sa ajunga la antrenamente ) si calculat. Este foarte glumet si tupeist, si ce sa mai spun de muschi si patratele... Acum depinde. Nu toti sunt la fel.

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cred ca e foarte dura, iti da atatea șuturi. E normala, ca orice relatie, nu depinde de sport. Daca eu sunt cu un calaret nu inseamna ca ma va calari toata ziuarolling on the floor.

| Sociopat a răspuns:

E ca si cum ai fi cu un cocalar sportiv.

| anonim38 explică (pentru Sociopat):

Mare dreptate ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pusti de 16 ani care se duce la antrenament o data pe saptamana si joaca un meci la 2 saptamani nu poate fi numit fotbalist.

| anonim38 explică (pentru anonim_4396):

Nu stii situatia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim38):

Nici tu ce inseamna a fi fotbalist adevarat.