| denyzo a întrebat:

Cum e sa ai aparat dentar si sus si jos?
Am doar sus dar urmeaza sa imi pun si jos. Va fi mai greu dupa?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Gandeste-te la rezultatul purtării aparatului dentar si mai putin la ce se simte! Știi tu bine deja, ce se simte, fiindcă ai unul! Tu cautai o încurajare fiindcă te simți ciudat... E greu o perioadă insa toate trec la fel ca zilele noastre; ne gândim doar la ceea ce a fost frumos in ele! Numai bine!

| petitconseil a răspuns:

Te vei obisnui, stai linistit, totul este sa accepti ca dupa aceea vei avea niste dinti frumosi.Numai bine iti doresc.

| Sudi a răspuns:

Pai,o sa te doara la inceput si nu o sa te simti bine...Dar dupa ce te acomodezi dupa 1-2 sapt o sa-ti fie mai bine.