| Ayumha a întrebat:

Cum era continuarea reclamei de la Tuborg christmas brew...De Craciun fi mai bun, fi adevarat...

Răspuns Câştigător
| Eu_7853 a răspuns:

Hai o luna impreuna sa ne bucuram de sarbatori hai si tu Tuborg Christmas Brew, un' doi trei poti sa bei mai avem destul si la anul' vom avea Tuborg Christmas Brew, e albastra bine asa cum iti convine daca bei din ea no mai poti lasa, e un pic mai tare, e ispitatoare daca bei un strop din ea, ovei tine tot asa

Refrenbig grine Craciun, fii mai bun, fii adevarat spune DA nu spune NU la Tuborg Christmas Brew

de anul nou fa-ti un cadou, fii mai personal si tu si tu si tu da Tuborg Christmas Brew, e un pic mai tare, e ispitatoare daca bei un strop din ea, ovei tine tot asaHai o luna impreuna sa ne bucuram de sarbatori hai si tu Tuborg Christmas Brew, un' doi trei poti sa bei mai avem destul si la anul' vom avea Tuborg Christmas Brew, De Craciun, fii mai bun, fii adevarat spune DA nu spune NU la Tuborg Christmas Brew. fundita?! m-am chinuit sa o scriu dupa cantec, pentru. ca nu exista versurile pe net. fundita?!

10 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

De Craciun fi mai bun, fi adevarat spune da sau spune nu acum la christmas brew

| A12NDRA a răspuns:

De Craciun fi mai bun, fi adevara
Spune da nu spune nu
Cu Tuborg Christmas Brew

Cred ca asa e, nu stiu sigur.

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

De craciun, fi mai bun, fi adevarat spune da nu spune nu cu Tuborg Christmas Brew tongue
funda? big grin laughing

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Spunde da nu spune nu la tuborg chrismas brew...
cam asta este...

| Owakey a răspuns:

Bună!

De Crăciun, vi mai bun, fi adevăraaaat. şi tu şi tu şi tu şi tu bea Tuborg® Christmas Blue.

Baftă!

| IateyourCookie a răspuns:

ORIGINALAbig grine Craciun fi mai bun, fi adevarat. Spene da, nu spune nu, la Tuborg Chridtmas Blue
Sau daca vrei:
De Craciun Fii mai bun, sau iti dau un pumn. spune da nu spune nu sau te *** acum rolling on the floor))

| ghibaflo a răspuns:

Spune da nu spune nu, cu tuborg christmas brewwww

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De craciun fi mai bun fi adevarat spune da sau spune nu la tubor christmas brew

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu si tu si tu si tu. bea Tuborg Christmas Brew!