| anonim_4396 a întrebat:

Cine canta melodia si cum se numeste... ii ceva de genu' "De Craciun, fii mai bun, fii adevarat, spune da, nu spune nu la Tuborg Christmas Brew, hei, De Anul Nou, fa’ti un cadou, fii mai special, si tu, si tu, si tu, si tu, la Tuborg Christmas Breeeewww". Ma puteti ajuta va rooog! mersi:*

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt cuvinte adaptate pentru reclama si puse pe melodia Jingle Bells.

| sorin a răspuns:

Nu este melodie intreaga e pur si simplu o reclama la bere Tuborg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da este si o melodie intreaga...Am auzit-o la cineva in sc si ii destul de lunga si fainaaaaa!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da este si o melodie intreaga...Am auzit-o la cineva in scoala si este destul de lunga si este si fainaaaa!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andra- tuborg christmas brew se numeste melodia