| NooNamee a întrebat:

Cum este prima oara cand o faci? rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

laughing Ce intrebari mai puneti si voi, iti voi spune dar nu din proprie experienta fiindca nici eu nu stiu.Am inteles ca prima oara nu e chiar atat de bine,doare etc dar apoi, dupa ce te inveti o sa-ti placa ca na, de obicei, astea care o fac de mici nu o fac doar o data, o fac la greuwinking.Si sa nu aud acum ca ai vreo 18-19-20 de ani ca o persoana de varsta aceea nu mai pune astfel de intrebariwinking. Sper ca te-am lamurit si spor la"treaba"laughing!

| scrisoarededragoste a răspuns:

Mai bine nu faci. Stai în băncuţa ta şi apucă-te de învăţat că uite acum vine bacalaureatul.

Lasă prostiile dacă nu vrei să regreţi mai târziu. Fiecare perioadă de vârstă are farmecul ei. Nu trebuie să ne grăbim că ştim noi tot şi-apoi să regretăm că de fapt nu ştiam nimic.

Multă baftă la învăţat!

| antigoni a răspuns:

Cum este prima oara cand faci ce? Mancare? Sport? Ecuatii? Operatii pe cord?