| byby14 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

14 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Muncesti putin ca nu prea stii ce sa faci dar e placut

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîti ani ai?

| Alexandru0007 a răspuns:

Dar cine intreaba? byby fata sau baiat?happy pentru fete e cam dureros.dar poate fi si dureros de placut.pentru baieti e doar placut, pe ei nu prea ii doare foarte tare.ei se simt minunathappy

| Alcyon a răspuns:

Nu exista un raspuns standard pentru asta, fiindca oamenii sunt diferiti. Fiecare, cu experientele sale. Unii or sa-ti spuna ca a fost nemaipomenit, altii ca a fost groaznic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai stai la intrebari dina stea pe TPU, du-te si incearca, experimenteaza pe propria piele.

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ma poate-l calca masina.

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele "partide" sunt mai penibile daca sunt amandoi virgini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sociopat):

Asta e, experienta vine cu timpul.

| MiruD a răspuns:

Pentru fete dureros.
Pentru baieti e placut.

| Public22 a răspuns:

La mine nu a fost nicio diferenta prima oara fata de a suta oara sa zic.

| unknøwn a răspuns:

E ca atunci când... poţi să mergi pe bicicletă singur, pe 2 roţi.
Ca atunci când... îţi intră primul salariu pe card.
Ca atunci... la grădiniţă când educatoarea de care erai îndrăgostit te-a invitat la ea în poală.
Ca atunci când... ai supt prima acadea din viaţa ta.
Ca atunci când... într-o zi te-ai trezit şi ai realizat că ai ajuns la vârsta la care nu mai faci pe tine noaptea în somn!
Ca atunci când... aflii că ai câştigat la un concurs o carte numită : "Cum să babardeşti orice fumeie în 90 de secunde! Ghid în 3 paşi!"
Da. Frumos, frumos!
Vedeţi câte lucruri frumoase ne-a lăsat Dumnezeu? Şi voi ziceţi că-i rău. Nerecunoscătorilor.

| ClauditaSmile a răspuns:

E foare bine, cel putin pentru mine ca baiat