| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa fiu iubit de persoana iubita?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, prin naturalete, sti ca dragostea cu forta nu se poate, dar merita sa inceri, sa fi tu insuti in orice situatie, ofera-i persoanei iubite ocazia sa te vada, sa te cunoasca, sa o cuceresti...bafta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te comporti normal, firesc, incearca sa discuti cu persoana respectiva si daca te place vei vedea, in rest stii si tu ca dragoste cu sila nu se poate.

| cioko19 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate!

| dyna_1486 a răspuns:

Nu trebuie sa faci cv anume. daca t iubeste t iubeste pentru ceea c esti.si daca nu.nu poti face prea multe.decat sa fii superficial.mai bine renunti.pentru ca mai devreme sau mai tarziu isi va da seama ca u d fapt nu esti asa cum vrei sa pari.

| Elena0210 a răspuns:

Iubire cu fotza nu se poate! Fii cat mai natural. E important ca cel de langa tine sa te iubeasca asa cum esti nu sa iubeasca o aparenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gkmgtk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fii tu insuti, sa-i atragi atentia cu lucruri frumoase, sinceritatea este de asemenea importanta, incearca sa-i impartasesti sentimentele tale, macar vei cunoaste reactia lui...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii original sa transgresezi asupra interlocutorului tot ceea ce ai mai bun, maniere si sa ii arati partea buna, partea aia pe care ar dori sa o vada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa oooooooooooooooo

| MaDuTsAx a răspuns:

Buna:*

In primul rand fii sincer q persoana iubita. Expuneti sentimentale tale fata de ea ...Si o chestie imortanta pentru multe fete este sa nu fie presate. Daca o intrebi daca vrea sa fie pr` taa.si nu iti da un raspuns concret .lasa-i timp de gandire.
Spune-i cuvinte frumoase.tr` un sms dragut de dimineata j seara. poate astea o poti cucerii... In 2 cuvinte FII TUU`happy

Succes happy

| lalitza a răspuns:

ATENTIE.Ascultati putin la mine sunt de acord ca dragostea cu forta nu se poate evident si clar! asta nu mai este nici o indoiala, dar este posibil k daca vezi acea persoana sa nu o iubesti de la prima vedere! asa cum tu nu o iubesti de la prima vedere este posibil sa nu te iubeasca nici acea persoana de la prima vedere asa ca va trebui sa luptati putin mai mult pentru ea. Dar mai este o situatie in care una din persoane iubeste iar cealalta nu> atunci...trebuie sa trecem peste asta chiar daca in sufletul nostru va ramane o parte intunecata nu avem dreptul sa i judecam pe alti,, dar nu cred ca sun multe cazuri pentru ca nu iti dai seama ff usor cand esti iubita sau dac putin de tot tine la tine si nu trebuie sa ne facem griji majoritatea avem o pers a noastra acolo stabilita de destin. Astept comentari sau intrebari legate de asta promit ca voi raspunde la toti! VOI REVENI!