| AlexandruCristian111 a întrebat:

Cum faci bani din Instagram? Am văzut pe un site ca daca ai intre 3.000-10.000 de urmăritori poți câștiga intre 75-150 de dolari. Eu am 20.000 de urmăritori. Deci ce trebuie sa fac sa câștig banii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa gasesti pe cineva care te plateste pentru promovare, publicitate

| AlexandruCristian111 explică (pentru suntserios):

Eu am văzut pe net ca daca ai peste 3 k de urmăritori adică 3 mii câștigi intre 75 si 150 de dolari... Căuta si tu pe google sa te convingi!

| suntserios a răspuns (pentru AlexandruCristian111):

Banii nu pica din cer sa stii. Nu te plateste instagramul, te plateste cine are nevoie de expunerea pe care o poti oferi tu.

| SkandallKamataru a răspuns:

Ai 20k urmaritori? laughing Vise

| AlexandruCristian111 explică (pentru SkandallKamataru):

Wtf, chiar am 20 k de urmăritori! Am contul de Instagram de 3 ani jumate!