| larascumpik a întrebat:

Cum faci ca o relatie sa dureze mult?

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

O relatie de lunga durata se bazeaza pe iubire, incredere si responsabilitate. trebuie sa lasa-ti unul de la celalalt si sa va impacati cat mai bine. trebuie sa va cunoasteti toate calitatile cat si defectele si sa le folositi in folosul vostru sa incercati sa nu v-a ceertati si chiar daca o faceti sa v-a treaca repede sa nu stati suparati mult unul pe celalalt. sa nu fi-ti 2 suflete si 2 inimi ci una singura, sa v-a contopiti intr-un singur trup si sa fi-ti sinceri loiali si pasionali. si as putea sa continui dar cred ca te plictisesc. mult noroc

3 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Sinceritate maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si baiatul si fata iubesc sincer iti garantez ca va dura foarte mult..altfel e imosibil.

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Chuck Norris laughing