| sweetjuliathalia a întrebat:

Cum faci un baiat sa regrete ca s-a despartit de tine?

Răspuns Câştigător
| bianka93 a răspuns:

Pai nu trebuie sa il faci u ca sa regrete...pentru ca daca intr-adevar te iubea...isi dadea singur seama ke a pierduthappy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicicum. Timpul releva adevarate greseliwinking
Poate ca si eu am avut de castigat din aceasta despartire.De ce sa te razbuni pe omul pe care candva l-ai iubit? Ii esti dator sa il pastrezi in amintirewinking

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Răzbunarea e arma prostului. Vezi-ţi de viaţa ta şi cu asta basta.

| Zmeura a răspuns:

Ei bine trebuia sa te pregateste de la inceputul relatiei pentru asta.Adik trebuia sa-i arati cat de speciala esti sa-i daruiesti momente pe care rar i le poate darui o persoana daca ai facut asta e bine. Dupia cu siguranta sa va gandi sa mearga inainte si iis va face alta iubita si atunci isi va da seama cat de speciala erai deoarece cu singuranat ii vor reveni amintiri si va regreta dupa acele clipe si te va vrea inapoi.

| Mya a răspuns:

Nimic! Daca are sentimente pentru tine, regreta oricum.

| PotHed a răspuns:

Il faci geloswinking

| iuliana1221 a răspuns:

Saruta-te cu altul in fata lui...sau bate-l pana intra in spital ...va regreta si ca a fost cu tinelaughing

| Deddu a răspuns:

Cum spune iuliana si paullaughing
fa-l gelos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu kira, este adevarat ce a spus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel sau altul daca te yubeste nu tte va parasi pentru alta adv e ca nu trebuie sa il faci sa regrete iti faci un nou prieten si cand te vede pe strada cu alta isi aduce aminte ca in locul aluia era el