| furcu a întrebat:

Cum iau si eu bacu la romana, matematica si chimie, avand in vedere ca nu stiu nimic si trebuie sa recuperez intr-un an cat pentru 11 laughing sunt zero barat...multimea vida laughing hahalera, zdreanta...huo mie!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ia Lecitina te ajuta mult sa retii si apucate de invatatlaughing

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

rolling on the floorsa inteleg ca e stupid daca il sfatuiesc sa invetze?laughingtare

atunci cum ar putea lua bacu?laughingsa vina sfantul duh si sai spuna rezultatele la ureche?

| lola a răspuns:

Auzi mai hahalero[laughing] cum ai ajuns pana aici daca esti zero barat?laughing
trebuie' sa stii tu macar pentru un 3-4 deocamdata...mai recupereaza anul asta si invata chestiile esentiale care zice profa-ta "bla bla bla asta e f important pentru bac."laughing
Oricum.am auzit ca acum oralurile o sa le dai in clasa...in timpul anului.cu profa ta.deci.pupincureala si linguseala la greulaughing
Bafta!

| St!L a răspuns:

Nu cred ca poti recupera atat de mult intr-o perioada atat de scurta... Dc nu ai invatat de la inceput? daca stiai ca vrei sa mergi mai departe trebuia sa inveti macar de nota 6...
Cum au spus si ceilalti.singurul la care mai poti recurge in acest moment e sa inveti,, non-stop" sau daca vrei sa alegi calea cea mai usoara,, copiezi".

| Casiana a răspuns:

Incearca sa inveti muuuuuult, daca nu vrei sa inveti atunci, cauta-l pe Nostradamus sa iti spuna subiectele examenelor!laughing

Succes!

| lia a răspuns:

Daca ti-ai dat seama de acest lucru de la inceputul anului tot mai ai o sansalaughing
Pune mana pe invatat!

| jedi_8834 a răspuns:

Anu asta am dat bacu.si eram in situatia ta... dar am avut un bulan incredibil...la toate cele 3 materii scrise (romana.mate si profil) ne-a lasat sa copiembig grin... poate ai si tu norochappy

| soseta ucigasa a răspuns:

Ai 2 variante : ori inveti pana iti lesina creierul, ori incerci sa copiezi in draci, spor sau multa bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furcule ai intrat in furcile caudine.descurcate.tu nu stii ca fentezi, fentezi dar vine si scadenta? asa ca anul acesta recuperezi.asta e.eu am doi care fac la fel ca tine.si se apropie .treziti-va.santeti maturi.bacul este examenul maturitatii.

| marius55555 a răspuns:

Copiaza cat poti frate...si fai farmece lu' funeriu sa se imbolnaveasca de inima sau sa il manance buba neagra laughing