| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii ridic moralul cuiva care s-a certat cu un prieten bun?

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Cu tact incercandu-i sa-i explici ca greseala este un drept umna din care se invata si nu trebuie repetata, fara sa "lovesti" in partea cealalta a conflictului. Sau cel mai bine lasandu-l in pace asa cum cineva ti-a mai spus.

4 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Incerci sa faci acea persoana sa rada. Rasul e cel mai bun medicament pana la urma.

| loveM a răspuns:

Fii aproape de el, incearca sa il faci sa zambeasca, sa rada, sa treaca peste cearta cu acel prieten. arata-i ca te are pe tine.winking

| HerrManelig a răspuns:

Lasandu-l in pace ca-i trece!

| ocktiy123 a răspuns:

Cu talent