| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca il placi? Si in asa fel ca el sa nu rada!

Răspuns Câştigător
| EzoPunctt20 a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii spui baiatului ceea ce simti pentru el fata in fata si daca vezi ca nu merge si ca rade, inseamna ca sentimentul nu este reciproc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Weedier a răspuns:

Prin alta persoana (de preferat sa-i spuna un alt baiat).dai fundita?big grin

| Armatistul82 a răspuns:

Cred ca il prinzi de mana si te uiti la el in ochi si ii zici: vrei sa fii cu mine.mie cel putin asa mi-ar placea sa faca laughing)

| Sindy02Marty a răspuns:

Pai,la asta ma gandeam si eu de mult, dar sper sa te ajut cu raspunsul.Eu zic ca mai intai sa faci primul pas invitandul la o cina romantica. Apoi sa vorbiti despre intimitatile voastre, si la sfarsit cinei, sa-i spui:Stiai cat de mult te plac?(sau te iubesc)