| Lorrik a întrebat:

Cum sa ii spui unui baiat ca il iubesti fara sa radathinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca rade,e neserios si nu stie sa-ti respecte macar sentimentele, daca nu ti le si impartaseste.Tu pur si simplu spune-i ca-l placi, n-ai nimic de piedut.

| katy a răspuns:

Pai de ce sa rada... eventual poate schitzeaza un zambet pentru ca ii place ce aude,daca rade in hohote inseamna ca el nu are nici o treaba cu sentimentele, nu e serios.ii spui in fata, sau soptindu-i la ureche oprindu-te din sarutatwinking

| Narfundo a răspuns:

E mai bine daca radewinking asta inseamna ca te simpatizeaza.O sa va iubiti mai tare.

| Andrei_3390 a răspuns:

Pai daca baiatul ii place de tine el si destept o sa te inteleaga intr-un orice mod cum te vei exprima si te va sustine, dar daca va ride inseamna cai nu-i pasa de tine...nu mai are rost sa fii impreuna cu asa un prost...

| george_2125 a răspuns:

Pai ii spui pur si simplu adr iei cu usurelul.parerea mea