| IoanaRusu a întrebat:

Cum il pot convinge pe tata sa ma lase singura acasa cu cea mai buna prietena, a venit si prietena mea la mine sa incercam sa-l convingem dar el a spus sa nu mai insist ca nu vrea sa ma lase acasa, ce sa fac? Funditalove struck

3 răspunsuri:
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Parerea mea este sa-i zici asa:"Bine tati.o sa fac cum vrei tu!"(faci o fata d`aia de suparata si de sfanta, apleci capul si pleci) Asta o sa-l puna cel putin pe ganduri! La mine merge de fiecare databig grinhee hee! succes! fundoi?puppy dog eyes

| buburuza_4437 a răspuns:

Aaaaa stiu cum e. vorbeste si cu mama ta na poate ea va ajuta. poate vb ea cu tatal tau.cu alta varianta n cred ca e pentru cu e greu de obicei sa iti conv parintii sa te lase cu pr acasa doar voi doua(si mai ales p tata)bafta!

| Biancaloveya a răspuns:

Pai mai intai candeste-te daca ai facut ceva rau daca ai fost obraznica sau ceva de genul asta mai bine ar fi sa te comporti mai serioas: sa faci treaba prin casa fara sa te roage el sa incerci sa-l asculti cat mai mult posibi asa va crede ca esti demna de incredere sa stai cu prietena ta acasa