| Kidda2 a întrebat:

Cum imi fk parul creponat?
adica am placa dar n-am nimic la ea.
e decat placa
de indreptat parul:d
fundita cine ma ajuta:d

Răspuns Câştigător
| Chocolattex3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=npF-Z3vlXBM&feature=channel Sper ca te-am ajutat :D Succes >:D

4 răspunsuri:
| lov3barbie a răspuns:

Pai iti trebuie placa speciala de creponat. Sau daca vrei sa iti stea parul asa iti poti face codite impletite dar multe si sa fie de la radacina. Fundaaa?

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Deci trebuie sa ai parul ud si apoi faci multe multe multe codite ca mirela si a doua zis o sa ai un mop in cap =)

| Kidda2 explică:

laughing
nu ma ala e par cretlaughing
ca sti tuhlaughing
eu vreau creponathappy

| cleutza a răspuns:

Pentru a-ti face parul creponat iti trebuie o placa mica si foarte subtire. poti face si cu placa normala, dar nu iese ca originalul.deci, iti poati face la coafor, sau poti sa ai multa rabdare si sa iei suvita din aproape in aproape, si o sa ajungi la rezultatul doritwinking sper ca te-am ajutat big grin