| yonelursu15 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva cat ar costa o placa de par de ondulat indreptat si creponat parul

2 răspunsuri:
| KittyLaura a răspuns:

Gasesti ieftine la 30-70 lei, dar in acelasi timp iti distrug total parul, il arde si se strica foarte repede happy Eu am placa de par, cu 270 lei Rowenta parca laughing e buna, poate ai noroc sa gasesti ssi la 150-200 lei :* Poti incerca si cu cele ieftine dar nu cred ca este cea mai fericita alegere. Funda?