| Cassidy a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar o placa de par(care are in ea placute de creponat-in special creponat mic, des- si de indreptat) dar nu de pe net.Am parul scurt mai scurt de umeri si mi-am facut parul creponat la cineva si mi-a placut la nebunie :X.Normal am vrut o placa de creponat. dar stiu ca exista si placi care au mai multe forme-drept-creponat mai des mai rar si am zis ca e mai avantajos sa i-au si cu indreptat.As vrea sa fie mai lata ca sa pot face mai rapid parul si sa nu fie exagerat de scumpa.Am vazut ca sunt si placi cu aburi cica sunt mai bune ca ard parul cu 30% mai putin sau ceva de genu.
PS: Sunt din Iasi, am fost in Carrefour Felicia acolo la rafturi si nu erau decat placi de indreptat parul cateva... si eu vroiam de creponat. o sa merg si in Media Galaxy dar nu sunt sigura ca voi gasi ce vreausad. Daca stiti alte locuri unde as putea merge ca sa ma interesez de placi va rog scrieti.Vedeti ca eu vreau cu creponat MIC si des, sunt mai multe tipuri de creponat ...RAR, si UN FEL MIJLOCIU da nu iese bine, cel putin pe mine nu ma prinde.

Sper sa gasesc ca nu mai suport sa-mi vad parul meu care e rebel mereu I don't want to see
Multumescwinking si FUNDA +VOT!

2 răspunsuri:
| ioanna0011 a răspuns:

Mi-am cumparat si eu acum cateva luni o placa din Real... care are exact ce cauti tu :p adica e si de intins si de creponat big grin
Dar nu stiu exact daca mai gasesti thinking
incearca si acolo!
bafta! love struck