| Angelforlove a întrebat:

Cum imi pot schimba parolaa de la id?
va roog lasati raspunsuri corecte!
Cine imi raspunde corect...primeste:
fun... fun. fun... fundita

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Intri pe mess.
messenger/my acount info/completezi cu parola actuala.change my password si de acolo te descurci tu.

1 răspuns:
| niki_3304 a răspuns:

La id de yahoo: te duc sus la avatarul tau si faci clik pe el si itz´ apare ma ceva de genu Display Image,
Contact Detalis
My profile si dai pe My profile si dupa ce ai dat pe my profile scrii parola acolo unde arata si ai intrat iar dupa cauti unde scrie modificare parola si faci clik si o schimbi foarte simplu:p da-mi id tau