| pastru009 a întrebat:

Buna Tpu.Astazi vreau sa vad cine stie de unde vine semnificatia "Slowhand"(indiciu: este o porecla). Cine raspunde corect si cat mai repede primeste funda(si vorbesc serios:daca este si o diferenta de un minut intre 2 raspunsuri corecte/sau mai multe il aleg pe cel ce a raspuns mai devreme de celalal)!
Dau funda! Si vot celorlalti.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

laughing Ce coincidenta...eu am un prieten pe care il poreclim asa de mult ptc e incet la mana cand jucam poker. "Slowhand" inseamna "mana inceata/lenta" tongue Cu placere :*

| pastru009 explică (pentru LisaZafre):

Nu traducere Lisa.Are o semnificatie aparte in domeniul muzicii.Dar apreciez raspunsul amuzant si multumesc.

| LisaZafre a răspuns (pentru pastru009):

Ah, scuze atunci big grin

| pastru009 explică (pentru LisaZafre):

NU-i nimic.