| myry007 a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de facebook... sterge nu sa-l dezactivez...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Am inteles din prima! :D
Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Apoi Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!

1 răspuns:
| 7lucian8 a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account dai clik pe acest link si acolo til stergi...dar atentie timp de cel putin 15 zile sa nu til mai deschizi altfel este ca si cind ai anula stergerea... ceau