| andreea4ever a întrebat:

Cum imi pot vedea conversatiile din arhiva de messenger daca le-am sters? (Mentionez ca mi-am schimbat pc-ul). Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

In situatia asta nu cred ca mai poti face nimic.imi pare rau

| LineGuide a răspuns:

Daca ai dezinstalat messul la schimbarea pc-ului nu mai ai ce face. Poate cel mult sa incerci arhiva email-ului, dar sunt prea mici sansele sa fi salvat ceva.
Mult noroc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu le mai poti vedea.1-le-ai sters. 2-noul pc nu are in memorie decat ce ai transferat tu. Deci-nope!

| mickidutza a răspuns:

Intra pe mess-da dublu click pe unul din lista-trebuie sa-ti apara "shoe recent messages", dai acolo-apoi dai la "view conversation history"-o sa ti se deschida p fereastra noua, dai o un click pe unul de acolo si in dreapta iti apare o foaie si langa ea un cos de gunoi-dai acolo si gata...asa faci la toti. succes.happy

| andreea4ever explică (pentru mickidutza):

Faci misto de mine, domnisoara? happy

| mickidutza a răspuns (pentru andreea4ever):

Nu,dc? ce s-a intamplat?

| andreea4ever explică (pentru mickidutza):

Nu s-a intamplat nimic, papusa.:* Spre deosebire de altii am 3 graunti de nisip in cap!

| mickidutza a răspuns (pentru andreea4ever):

Scuze laughing la mine le mess asa este. tocmai acum m-am uitat. poate la tine este diferit.winking

| andreea4ever explică (pentru mickidutza):

Tine-o tot asa!winking