| Nicolas123123 a întrebat:

Cum imi recuperez parola de la steam am uitat-o ussernameul il stiu dar nu mai gasesc parola cum o recuperez

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Dai pe am uitat parola si iti vor veni pe mail informatii.

| Tamasag_Nicolae_2001 a răspuns:

Iti scrii ussernameul (email-ul) si mai jos o parola pe care ai fi crezut ca ai pus-o, dupa iti va aparea mesajul "parola incorecta" sau ceva de genul, iar mai jos o sa te intrebe daca ai uitat parola si dai click pe intrebarea aia. Dupa o sa-ti apara sa completezi email-ul si o sa-ti trimita un email pe adresa completata (care este probabil inregistrata in serverele celor de la steam). Si de acolo e simplu, adica intri pe mailul trimis si citesti ce scrie pe acolo si urmezi pasii.
Succes!