| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Cum imi sta cu freza asta http://i.imgur.com/XVGFa.jpg? Alte idei?

Cu poze si tutoriale

3 răspunsuri:
| Georgy98 a răspuns:

E ok happy poti incerca si tepi, sau ceva stil rebel happy, sau poti sa iti faci freza ca Zayn Malika cu suvita aia blonda ♥...succes la agatat!winking

| BudăSpiritOfVengence explică (pentru Georgy98):

Am incercat cu tepi azidimineata, adica freza asta trebuia sa fie cu tepi dar am modificato putin, freza lu zayn Malika este destul de interesanta dar nu am timp si indemanare, mai ales ca nu am nici un hair stylist in oras

| Georgy98 a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Atunci incearca ce freza vrei tu, pe care poti sa o faci mai bine si cu care iti sta cel mai bine! pup♥!