| anonim_4396 a întrebat:

Hey,wh knows, am facut o poza cu telefonulsi imi place ft mult dardin pacate marimea e prea mica si daca o maresc evident calitatea o stric...Nu stiti vreo modalitate prin care sa maresc poza dar calitatea sa fie la fel? Funda 100 %

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie, cat de mica e, cat de mult vrei sa o maresti, etc. Si mai important ce tel ai folosit, daca ai o camera de cel putin 3mp are o rezolutie destul de mare, 2000x1500 something.

| alintushKy a răspuns (pentru Seby90):

133x133 ft mica...
camera e de la tel 8 mp...e calitatea buna dar oricum marindo se strica.so maresc pina la 1024x768 for example sau un pic mai mica cel putin 800x600

| Seby90 a răspuns (pentru alintushKy):

Pai la o camera de 8mp sa ai rezolutie 133x133 nu pot sa inteleg decat ca i-ai facut crop. Din pacate, nu prea mai ai ce sa-i faci sad. Fa alte poze si nu le mai micsora, sau ce iti mai zice telefonul sa salveze spatiu...

| alintushKy a răspuns (pentru Seby90):

Cred ca asa era programat caci eu am observat rezolutia abia cind le-am pus in comp...