| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate o fata de 16 ani sa isi faca sanii sa creasca? eu am 16 ani si nu am sani deloc sunt prea miki...am auzit si eu de masaj... dar nu stiu cum se aplica... dati-mi si mie cateva trucuri

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu`l asculta pe harciog/hamstera.Nu rezolvi nimic daca iti incepi viata sexuala.Multe fete cica le-ar fi crescut sanii dupa ce si-au inceput viata sexuala... dar e pura coincidenta.
Incearca sa apelezi la produse naturiste.Am auzit ca dau rezultate.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Rabdare. La varsta ta incat pot sa creasca. Dupa 18 ani poti sa incepi sa iti pui probleme. S-au incercat tot felul de modalitati de a face sanii sa creasca dar eficitatea cea mai mare o are protezarea sanilor cu proteza siliconata. Suplimentele alea alimentare pe care scrie ca iti maresc sanii nu sunt efciente sau daca dau cresterea sanilor o fac producand multe alte probleme, pe care daca le rezolvi, o sa ti se micsoreze si sanii.

| D-Anna a răspuns:

Ba harciog ai dreptate tu da' eu nu-s de acordlaughing. eu stiu ca daca porti tot timpul sutien sanii tai inceteaza sa ma creasca. da am auzit si eu de ceva masaj dar nu stiu sigur(nici ai mei nu eram asa de marilaughing dar am renuntat la sutien si au inceput sa creascasmug

| cristina_6456 a răspuns:

Http://www.naturaplant.ro/forum/topic.php?id_topic=519&start=0 incearca tinctura de marar se ia dimineata pe stomacu gol gsesti la farmacie nu stiu cat e de bun cauta pe net ca gasesti dicutii pe aceasta tema. http://www.egirl.ro/forum/topic_413_15.html sau ceaiuri http://www.info-ghid.com/......lor-s.html citeste pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt hamstera; incepeti viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori poti sa-ti faci o operatie la sani(cu silicon) sau poti sa iti pui usturoi pe sani.