| placintica a întrebat:

Cum pot afla parola cuiva gratis fara programe sau chestii de genu`. se poate? Cu un site ceva.

Răspuns Câştigător
| Madutza_9991 a răspuns:

Din pacate nu se poate, iar daca cineva iti da un astfel de program ai grija pentru ca persoana respectiva iti poate da virusi. Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Pai, fara un program sau chestii de genu laughing simplu " hey nenea, da si mie parola de la ID tau...promit ca nu intru " laughing ai putea incerca asa. Altfel fara programe nu poti afla ID. si oricum nu exista programe si sunt niste site'uri speciale care creeaza niste programe care fac ceva de genu : "te pacalesc ca daca bagi id tau, parola si cica "id persoanei care vrei sa o afli" si dai send...persoana care a creat programu' o sa primeasca ce ai scris tu. nu stiu daca ai inteles dar am incercat sa scriu cat mai corect.

Sper ca te'am ajutatwinking. By3