| AndreiBest1998 a întrebat:

Cum pot agata si eu fete? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Al3Cssa19 a răspuns:

Cu caracterul si felul tau de a fi. Asa gasesti fete care sunt pentru tine. Nu trebuie sa fii fals!

8 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Buna. laughing
Fii dragut si nu te comporta urat cu ele.happy Pentru o fata care se respecta conteaza mult caracterul baiatului, dar nu fii badaran ca o incurci. happy

Sfat : Nu mai folosi 'agat', e mult mai frumos 'cuceresc '. smug

Succes la agatat! laughing

| Dariusuu a răspuns:

Cucerește-le!

| Xtadelo a răspuns:

Iesind din casa.

| ๖ClaSSic a răspuns:

thinking Cu undița ai incercat?

| Ryanreloaded a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Tare laughing nota 10 pentru raspuns laughing

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru Ryanreloaded):

laughing

| Ioana300 a răspuns:

Depinde ce fel de fete cauti. Daca vrei doar pentru frumusete incearca nu niste replici ieftine dar daca vrei fete adevarate si care sa stie sa iubeasca vorbeste mult cu ele si incearca sa te faci acolo sa te bagi in sufletul lor happy

| Sssteleveerzi a răspuns:

Lasa fetele ...momentan ti-as recomanda niste carti happy