| Ricaion589 a întrebat:

Cum se agață fete? Voi cum le-ați agățat?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin cunostinte gasesc panarame care vin cu mine in pat altfel daca as fi singur mas chinuii putin pe net cu masina si cu mine prin poze sa agat, sex la comanda imi ajunge

| cristi202 a răspuns:

Eram in tramvai, inainte de revolutie, cand era foarte mare aglomeratie, de stateau oamenii lipiti unii de altii in tramvaie. Am nimerit linga o dama, ce era imbracata cu un pulover. Eu, slabut fiind, ca sa nu cada pantalonii de pe mine (nu stiu de ce nu am luat o curea), i-am prins cu un ac de siguranta. Care s-a desfacut pe tramvai si s-a agatat de puloverul damei. Si s-a agatat bine. Am descoperit ca o agatasem cand am vrut sa ma departez de ea. Ne-a luat ceva timp sa desfacem acul din pulover... happy Cit de penibil m-am simtit dupa aceea, e alta poveste. Dar cam asa e treaba cu agatatul damelor, la propriu. laughing

| SilentRain a răspuns:

Arunci cu momeala și aștepți până mușcă vreo una

| Lukasssz a răspuns:

Le agat de o sfoara.

| Werrich a răspuns:

Cu cârligul ca să nu scape.

| Ricaion589 explică (pentru Werrich):

Nu mai bine te sinucizi? Am scapa de un om care respira aer degeaba

| Werrich a răspuns (pentru Ricaion589):

Sinucide-te tu care ești SIMP.

| Ricaion589 explică (pentru Werrich):

Mai mult de 13 ani nu ai. Hai mergi si sari de la etajul 10

| AdeLeu a răspuns (pentru Ricaion589):

Omule, tu cred ca ești ala de 13 ani, tocmai mi-ai lasat mesaj in privat sa ma sinucid laughing

| Ricaion589 explică (pentru AdeLeu):

Pai daca răspunzi neserios normal ca meriti sa mori

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdeLeu):

Și mie îmi zice sa ma sinucid și sa sar de la etajul 10.

| AdeLeu a răspuns (pentru Ricaion589):

Așa e, boss. Eu prost.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Cu clestele si cu umerasul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu cum se agață fetele, nu am văzut niciuna spânzurată până acum.

| Green66 a răspuns:

Cu vodka, țigări la bucată și ouă Kinder. straight face

| AdeLeu a răspuns:

In cuier

| Robert265 a răspuns:

Nu trebuie sa tragi de ele sau sa fugi după ele ....se rezolva în timp știu că nu ție ușor dar daca vrei o relație frumoasă și o familie balasturi de fata cu care ai sa fi trebuie sa ai multă răbdare și bine înțeles nu e cu programare sau an ar se va întâmpla că vrei sau că nu vrei...