| naviDIabLO a întrebat:

Cum pot face rost de 11 milioane lei vechi in 1 saptamana?

12 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Cam greuthinking ai putea sa incerci la pliante.acolo te platesc dupa fiecare "..." ore de lucru.depinde cat esti dispus sa lucrezi! dar pentru suma asta ar cam trebui sa fii dispus sa lucrezi ceva, altfel, slabe sanse sa faci rost.
ai putea sa te rogi sa castigi la loto, poate functioneazabig grin
bafta:*

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Faci trotuarullaughing

| alecs871 a răspuns:

Vrei metode sa faci cascaval?
Si fara sa iti aduca dosar penal?
Nu cred ca o sa poti intr-un timp atat de scurt.

| gabryel a răspuns:

Fa un imprumut la banca.

| costymaximus a răspuns:

"Gineste" un bancomat si ia-l la controlat, vezi daca a fost alimentat cu cascaval, nu vezi ce se poarta in ziua de azi? Munca cinstita nu mai este "in top".

| roox a răspuns:

Pentru ce'ţi trebuie banii ăştia?thinking
poţi împărţi pliante, să joci la pariuri sportive, loto şi un împrumut în bancăhappy

Baftă!

| Bubble a răspuns:

Data viitoare grija cu datoriile.
Cel mai repede faci la parinti.in rest nu prea potihappy
Oamenii castiga 9 mil pe luna salariu! pe luna!happy

| l0rre a răspuns:

Daca nu poti face legal, treci la treburi ilegale.
Glumeam.
cred ca ar trebui sa te apuci serios de treaba.Pliante,carat marfa la magazin. dar nu stiu daca o sa reusesti sa astrangi suma aceasta in o saptamana.

| DraIneR a răspuns:

Amanet. Jocuri de noroc. Angajeaza-te la colantari sau intra pe un site de publicitate si da anunturi folia de colant e foarte ieftina si aplicata si mana de lucru face in jur de 50 lei noi /client daca gasesti cel putin 5 intr-o zi te-ai scos happy

| remus a răspuns:

Pe criza asta slabe sanse de reusita ai, cauta la rudenii de la toate cate putin, posibil sa aduni suma, bafta!

| joanna_1070 a răspuns:

Practica pentru o noapte cea mai veche meserie din lume si cred ca vei face si mai mult de 11 milioane laughing oricum succes