| naviDIabLO a întrebat:

Cum pot sa fac rost de 30 de milioane lei vechi in 3 luni de zile?-sugestii?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca gasesti un job bun sau poate daca castigi la bingo sau 5 din 49

| Marii a răspuns:

Jefuieste o banca. happy

| anaid a răspuns:

Fa un imprumut la banca si lasate de jocurile de norocwinking

| remus a răspuns:

Data trecuta aveai nevoie de 15milioane intr-o saptamana, acum vii cu 30miloane necesar in trei luni, mai lasa-ne, crezi ca numai tu ai nevoie de bani? Du-te pe centura! laughing rolling on the floor

| LiDi-DiDy a răspuns:

Pai...nu stiu poti sa scoti din banca sau ceva de genu astawinkinghee hee...

| bellatix a răspuns:

Daca devi stripar sau striparita

| tupac19 a răspuns:

O ranga, doua whistling