| CrazySell a întrebat:

Cum pot face sa mai primesc si eu fundite ca dau totusi raspunsuri bune

2 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

laughing raspunde si u amuzant ce trebuie si devreme din acestea sunt facute FUNDITELE dar TPU a adaugat din greseala si cocalari asa ca plictisiti de mine siau dedicat weekendul luptand impotriva fortelor manelarilor!

daca nu te-ai prins faceam referire la power puff girls tongue

dar ce e sus e adevarat si nostim big grin

| Dany19 a răspuns:

Din pacate asta nu depinde de cat de bune crezi tu ca dai raspunsurile, ci daca cel care a pus intrebarea considera raspunsul tau ca fiind cel mai bun si cel mai folositor. Si eu am crezut ca tine la inceput.